top of page

DOGO ARGENTINO KENNEL

"UN DRAGO D'ARGENTO"

KYIV

Розплідник "Un Drago D'Argento"

Наш розплідник, досить молодий, зареєстрований на початку 2020го року, проте моє знайомство з породою, почалося 7 років тому, та як і у всіх нас, це було коханням з першого погляду!

З цього моменту, я марила Білими Янголами, та твердо знала, що в моєму домі будуть жити Аргентинські доги.

white.png

Так у нашій родині з'явилася моя Ельзара! 
Вона першою підбігла до мене, намагаючись вилізти мені на руки. Вона вибрала мене, у той момент у мене вже не було бажання дивитися на решту цуценят, тому що я вже знала, що без неї додому не повернуся.

З тієї миті, пройшло вже 6 з половиною років, як ми йдемо, пліч-о-пліч, долаючи всі перешкоди на нашому шляху. Ця неймовірна собака відкрила мені кінологічний світ, познайомила з виставками собак та дала відчути смак перемоги!
З першого нашого виступу Ельза підкорювала серця суддів. Одним з неймовірних досягнень Ельзи було 2 місце в класі на Чемпіонаті Европи у 2017 році!
На сьогоднішній день Ельза багаторазово завоювала звання Чемпіону України, двічі титул BBB (Найкраща з найкращих представників породи), Чемпіон Білорусії, Чемпіон Молдови, Гранд та Супер Гранд Чемпіон Молдови та України, Юний Чемпіон України, Кандидат у Інтернаціональні Чемпіони (11xCACIB).

177323121_4279126268788001_2956479189166

Ельза - яскрава представниця породи, з залізною психікою, чудовим темпераментом, як і належить Аргентинському догу. 

Одним із найважливіших факторів у розведенні нашого розплідника, є стабільна психіка наших собак. Агресія до людини - це табу.

Хоча наш розплідник ще дуже молодий, але наші виспускники вже встигли чудово показати себе на виставках по всій Україні!

 

For all questions, write to us by e-mail

                                        or Mary Menchynska on Facebook

КОБЕЛІ 

СУКИ

ПЛЕМІННА РОБОТА РОЗПЛІДНИКА

D.O.B. 11/01/2020

D.O.B. 24/05/2021

bottom of page